הינך נמצא כאן

דבר היו"ר ודבר מרכזת תחום

 

דבר יו"ר ועד ההורים העירוני

הורים ותלמידים יקרים,
ועד ההורים העירוני ברמת גן, הינו גוף וולנטרי מאוחד שמאגד את גני הילדים העירוניים ויו"ר של כל בתי הספר ברמת גן למען מטרה אחת, שיפור החינוך ורווחת התלמידים.
אתר זה הוקם על מנת לשתף אתכם בפעילות הנעשית בוועד העירוני.
זכות היא לנו להוות נציגים בועד ההורים העירוני, להנהיג ולעודד מעורבות הורים ודיאלוג בין הגורמים השונים השותפים לחינוך.
בימים אלו של פעילויות ציבוריות לשיפור החינוך והרווחה בארץ , לקריאה להורדת הצפיפות בכיתות, להעלאת חינוך ערכי ושיוויוני, יש משנה תוקף לדרישתינו להעלאת החינוך לראש סדר היום.
לקדם עזרה ופתרון חינוכי הוגן ולא מפלה לתלמידים בעלי לקויות למידה והפרעות קשב, לילדים אלרגניים  ועוד נושאים ורעיונות לשיפור החינוך והערכים החשובים לנו בגן, בכיתה, בבית ספר ובעיר.
מצאת התלמיד את פתח ביתו ועד הגעתו לגן או לכיתה, אנו נדאג להוות הגורם המקשר והמתווך בכל בעיה שתתעורר מול כל גורמי העירייה על מנת שתטופל. בזכותינו נוספו אינטרקומים לבטחון כל ילדי הגנים ברמת גן ובזכות עבודתינו קיבלנו הוזלה לצהרונים ללא פגיעה באיכות.                                                                                                             וועד ההורים העירוני, פועל בשקיפות ובשיתוף פעולה עם כל ועדי ההורים המוסדיים חברי הועד תורמים מזמנם החופשי ומאמינים שפעילות רחבה של הורים בצורה מלוכדת כפה אחד, מביאים לשינויים ולהובלת תהליכים מקדמי ומשפרי חינוך.

אתם מוזמנים להתעדכן באופן שוטף על פעילות הוועד למען קידום החינוך ורווחת התלמידים ברמת גן באמצעות אתר זה של ועד ההורים העירוני ובאצמעות קבוצת הפייסבוק שלנו.

כולכם מוזמנים להיכנס, להתרשם ,להגיב, ובעיקר לתרום ולשפר שלכם,

אלי פדלון

יו"ר ועד ההורים העירוני,רמת גן

רפרנט הגנים בפורום ההורים הארצי

 

דבר מרכזת תחום גני הילדים ברמת גן 

הורים יקרים,

לכבוד לי לרכז את תחום גני הילדים בעיר מתוך ועד ההורים העירוני,

להקל עליכם ההורים בסבך הבירוקרטי מול הרשות בנושאים הבוערים לנו ההורים במערכת החינוך בעיר, מזכויות ילדים אלרגניים, נגישות, איכות השירות, הפעילויות והמזון וכלה בזכויות ובשירותים שעיריית רמת גן מעמידה לרשותכם,

מדי יום אנו מקבלים פניות מהורים לעזרת ותיקון של מעבר לא בטוח לגן או נושא המצריך טיפול אחר, פנו אלינו ונעזור, אנו כאן בשבילכם ואני כאן לכל עדכון ושאלה,

שנת לימודים מוצלחת ומהנה לכולכם,

נעמה יגאל

Horimrg@gmail.com