הינך נמצא כאן

דבר היו"ר

ly_pnym_0.jpg

הורים ותלמידים יקרים,
ועד ההורים העירוני ברמת גן, הינו גוף וולנטרי מאוחד שמאגד את הגנים העירוניים ואת יושבי הראש של כל בתי הספר ברמת גן למען מטרה אחת, שיפור החינוך ורווחת התלמידים.
אתר זה הוקם על מנת לשתף אתכם בפעילות הנעשית בוועד העירוני.
זכות היא לנו להוות נציגים בועד ההורים העירוני, להנהיג ולעודד מעורבות הורים ודיאלוג בין הגורמים השונים השותפים לחינוך.
בימים אלו של פעילויות ציבוריות לשיפור החינוך והרווחה בארץ , לקריאה להורדת הצפיפות בכיתות, ולחינוך שיוויוני, יש משנה תוקף לדרישתינו להעלאת החינוך לראש סדר היום.
לקדם עזרה ופתרון חינוכי הוגן ולא מפלה לתלמידים בגנים, לתלמידים בעלי לקויות למידה והפרעות קשב, להחזיר את האחיות לבתי הספר, לדאוג לשירותים נקיים בבתי הספר ועוד נושאים ורעיונות לשיפור החינוך והערכים החשובים לנו בגן בכיתה, בבית ספר ובעיר.
מצאת התלמיד את פתח ביתו ועד הגעתו לכיתה, אנו נדאג להוות הגורם המקשר והמתווך בכל בעיה שתתעורר מול כל גורמי העירייה על מנת שתטופל. ועד ההורים העירוני, פועל בשקיפות ובשיתוף פעולה עם כל ועדי ההורים המוסדיים חברי הועד תורמים מזמנם החופשי ומאמינים שפעילות רחבה של הורים בצורה מלוכדת כפה אחד, מביאים לשינויים ולהובלת תהליכים מקדמי ומשפרי חינוך
אתם מוזמנים להתעדכן באופן שוטף על פעילות הוועד למען קידום החינוך ורווחת התלמידים ברמת גן באמצעות אתר זה של ועד ההורים העירוני. כולכם מוזמנים להיכנס, להתרשם ,להגיב, ובעיקר לתרום ולשפר
שלכם, אלי פדלון
יו"ר ועד ההורים העירוני,רמת גן

רפרנט הגנים בפורום ההורים הארצי